LC1G185KUEN - High power contactor, TeSys Giga, 3 pole (3NO), AC-3 <=440V 185A, standard version, 100…250V wide band AC/DC coil
Schneider Electric
Stok Kodu: LC1G185KUEN
%64
Tükendi
Gelince Haber Ver
Fiyat Alarmı
Fiyat Alarmı
Tavsiye Et
Tavsiye Et