LC1D40AF7 - TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 40 A - 110 V AC 50/60 Hz coil
Schneider Electric
Stok Kodu: LC1D40AF7
%64
Tükendi
Gelince Haber Ver
Fiyat Alarmı
Fiyat Alarmı
Tavsiye Et
Tavsiye Et